Kryterium przyznawania stypendiów motywacyjnych

Szanowni Studenci,

W dniu 28 września 2017 r. na zebraniu studentów omówiono kryterium przyznawania stypendiów motywacyjnych zwracając się z prośbą o przedstawienie dokumentacji dotyczącej Państwa zaangażowania w  działania promujące Uniwersytet Medyczny w Łodzi – kierunek pielęgniarstwo.

Ustalono, że osoby, które uczestniczyły w akcjach promocyjnych z nauczycielami akademickimi, nie muszą dostarczać takich informacji, ponieważ otrzymaliśmy od nauczycieli  listy osób zaangażowanych.  Jednak do tej pory nie mamy informacji od Studentów, którzy byli  aktywni w innych działaniach promocyjnych ( jedynie jedna osoba dostarczyła dane z Biura Promocji).

Jeśli Państwo brali udział w akcjach promocyjnych na rzecz Uczelni  (poza tymi z nauczycielami akademickimi) proszę o pilny kontakt i dostarczenie udokumentowanych danych – do Biura Projektu pok. 1.14; do  10 października.

Jednocześnie informuję, że 05 września odbyło się spotkanie Komisji Stypendialnej, która uwzględniła jedynie tylko te dane, które otrzymała.

10 października jest ostatecznym dniem dostarczenia informacji i złożenia podania o stypendium.

Jeśli Państwo mają jakiekolwiek wątpliwości i dodatkowe pytania Pani dr Jolanta Glińska będzie obecna 09. października w godz. 10.00 – 13.30  i  10. października w godz. 13.00 -18.00

Małgorzata Majda
Biuro Projektu
S. Jaracza 63
90-251 Łódź